1. Anderson, John E.
    Individual Nominee
  2. Bang, Jenny L.
    Individual Nominee
  3. Bazemore, Julius C.
    Individual Nominee
  4. Belton, Jeremy
    Individual Nominee
  5. Berrier, Simon S.
    Individual Nominee
  6. Brooks, Kenny G.
    Individual Nominee
  7. Brubaker, Aaron T.
    Individual Nominee
  8. Bugbee, Gregory Marcus
    Individual Nominee
  9. Chapman, Eric J.
    Individual Nominee
  10. Crossett, Barry T.
    Individual Nominee
  11. Curtis, Michael
    Individual Nominee
  12. Evans, Broderick L.
    Individual Nominee
  13. Garcia, John Anthony
    Individual Nominee
  14. Gee, Spencer W.
    Individual Nominee
  15. Gerarden, Keith P.
    Individual Nominee
  16. Goetze, Robert L.
    Individual Nominee
  17. Hill, Jennifer Michele
    Individual Nominee
  18. Jaworski, Scott Andrew
    Individual Nominee
  19. Jones, James Keith
    Individual Nominee
  20. Joyce, Lyndon Antonio
    Individual Nominee
  21. Joyner, David M.
    Individual Nominee
  22. Kale, Clint L.
    Individual Nominee
  23. Karkouki, Ali L.
    Individual Nominee
  24. Langley, Ashley R.
    Individual Nominee
  25. Lapushin, Svetlana M.
    Individual Nominee
  26. Le, John A.
    Individual Nominee
  27. Leonard, Brian Clay
    Individual Nominee
  28. Love, Joseph E.
    Individual Nominee
  29. Loyola, Jimena A.
    Individual Nominee
  30. Mangum, Luther Scott
    Individual Nominee
  31. Mattocks, Lemuel T.
    Individual Nominee
  32. Mauzy, Matthew Wilds
    Individual Nominee
  33. McHale, Aaron J.
    Individual Nominee
  34. Meriwether, Hugh D.
    Individual Nominee
  35. Mortell, Patrick J.
    Individual Nominee
  36. Nelson, Willie Calvin
    Individual Nominee
  37. Nussbaum, Brian J.
    Individual Nominee
  38. Ochs, Andrew D.
    Individual Nominee
  39. Odom, Ron Hugh
    Individual Nominee
  40. Perez, Victor A.
    Individual Nominee
  41. Powell, Melvin Wayne
    Individual Nominee
  42. Ramos, Benny
    Individual Nominee
  43. Siebold, Crystal Lyn
    Individual Nominee
  44. Simpson, Jeremy W.
    Individual Nominee
  45. Smith, Sharon E.
    Individual Nominee
  46. Snyder, Mark B.
    Individual Nominee
  47. Streeter, Charles D.
    Individual Nominee
  48. Syed, Younus A.
    Individual Nominee
  49. Szczypinski, Jeffrey Wade
    Individual Nominee
  50. Szeto, Chun Yeung Jackson
    Individual Nominee
  51. Thibodeaux, Herbert Michael
    Individual Nominee
  52. Vavrousek, Mark
    Individual Nominee
  53. White, Wade Alexander
    Individual Nominee
  54. Williams, June Marie
    Individual Nominee
  55. Wolff, Paul Benjamin Causey
    Individual Nominee
  56. Woodhouse, Diana Knobloch
    Individual Nominee
  57. Dentistry OCIS
    Team Nominee
  58. F&A IT
    Team Nominee
  59. Finance Performance Stabilization
    Team Nominee
  60. ITS Enterprise Applications - Student Admissions Team
    Team Nominee
  61. ITS Identity Management Team
    Team Nominee
  62. ITS Middleware Services Team
    Team Nominee
  63. ITS PeopleSoft Administration Team
    Team Nominee
  64. ITS/Finance Team for Sponsored Projects Closeout
    Team Nominee
  65. NC TraCS Institute It/Website Team
    Team Nominee
  66. OASIS Stewardship Team
    Team Nominee
  67. ResNET
    Team Nominee
  68. School of Dentistry IT Team
    Team Nominee
  69. South Building IT Team
    Team Nominee
  70. Student Affairs IT Desktop Support
    Team Nominee
  71. Student Health IT
    Team Nominee
  72. The UNC School of Dentistry
    Team Nominee
  73. UNC Athletic IT
    Team Nominee
  74. UNC DOM IT
    Team Nominee
  75. UNC School of Dentistry OCIS
    Team Nominee
  76. University Development Office (UDO) IT Team
    Team Nominee
  77. Anderson, John E.
    Individual Nominee
  78. Bang, Jenny L.
    Individual Nominee
  79. Bazemore, Julius C.
    Individual Nominee
  80. Belton, Jeremy
    Individual Nominee
  81. Berrier, Simon S.
    Individual Nominee
  82. Brooks, Kenny G.
    Individual Nominee
  83. Brubaker, Aaron T.
    Individual Nominee
  84. Bugbee, Gregory Marcus
    Individual Nominee
  85. Chapman, Eric J.
    Individual Nominee
  86. Crossett, Barry T.
    Individual Nominee
  87. Curtis, Michael
    Individual Nominee
  88. Evans, Broderick L.
    Individual Nominee
  89. Garcia, John Anthony
    Individual Nominee
  90. Gee, Spencer W.
    Individual Nominee
  91. Gerarden, Keith P.
    Individual Nominee
  92. Goetze, Robert L.
    Individual Nominee
  93. Hill, Jennifer Michele
    Individual Nominee
  94. Jaworski, Scott Andrew
    Individual Nominee
  95. Jones, James Keith
    Individual Nominee
  96. Joyce, Lyndon Antonio
    Individual Nominee
  97. Joyner, David M.
    Individual Nominee
  98. Kale, Clint L.
    Individual Nominee
  99. Karkouki, Ali L.
    Individual Nominee
  100. Langley, Ashley R.
    Individual Nominee
  101. Lapushin, Svetlana M.
    Individual Nominee
  102. Le, John A.
    Individual Nominee
  103. Leonard, Brian Clay
    Individual Nominee
  104. Love, Joseph E.
    Individual Nominee
  105. Loyola, Jimena A.
    Individual Nominee
  106. Mangum, Luther Scott
    Individual Nominee
  107. Mattocks, Lemuel T.
    Individual Nominee
  108. Mauzy, Matthew Wilds
    Individual Nominee
  109. McHale, Aaron J.
    Individual Nominee
  110. Meriwether, Hugh D.
    Individual Nominee
  111. Mortell, Patrick J.
    Individual Nominee
  112. Nelson, Willie Calvin
    Individual Nominee
  113. Nussbaum, Brian J.
    Individual Nominee
  114. Ochs, Andrew D.
    Individual Nominee
  115. Odom, Ron Hugh
    Individual Nominee
  116. Perez, Victor A.
    Individual Nominee
  117. Powell, Melvin Wayne
    Individual Nominee
  118. Ramos, Benny
    Individual Nominee
  119. Siebold, Crystal Lyn
    Individual Nominee
  120. Simpson, Jeremy W.
    Individual Nominee
  121. Smith, Sharon E.
    Individual Nominee
  122. Snyder, Mark B.
    Individual Nominee
  123. Streeter, Charles D.
    Individual Nominee
  124. Syed, Younus A.
    Individual Nominee
  125. Szczypinski, Jeffrey Wade
    Individual Nominee
  126. Szeto, Chun Yeung Jackson
    Individual Nominee
  127. Thibodeaux, Herbert Michael
    Individual Nominee
  128. Vavrousek, Mark
    Individual Nominee
  129. White, Wade Alexander
    Individual Nominee
  130. Williams, June Marie
    Individual Nominee
  131. Wolff, Paul Benjamin Causey
    Individual Nominee
  132. Woodhouse, Diana Knobloch
    Individual Nominee
  133. Dentistry OCIS
    Team Nominee
  134. F&A IT
    Team Nominee
  135. Finance Performance Stabilization
    Team Nominee
  136. ITS Enterprise Applications - Student Admissions Team
    Team Nominee
  137. ITS Identity Management Team
    Team Nominee
  138. ITS Middleware Services Team
    Team Nominee
  139. ITS PeopleSoft Administration Team
    Team Nominee
  140. ITS/Finance Team for Sponsored Projects Closeout
    Team Nominee
  141. NC TraCS Institute It/Website Team
    Team Nominee
  142. OASIS Stewardship Team
    Team Nominee
  143. ResNET
    Team Nominee
  144. School of Dentistry IT Team
    Team Nominee
  145. South Building IT Team
    Team Nominee
  146. Student Affairs IT Desktop Support
    Team Nominee
  147. Student Health IT
    Team Nominee
  148. The UNC School of Dentistry
    Team Nominee
  149. UNC Athletic IT
    Team Nominee
  150. UNC DOM IT
    Team Nominee
  151. UNC School of Dentistry OCIS
    Team Nominee
  152. University Development Office (UDO) IT Team
    Team Nominee